Umelecká agentúra SLUŽBY, KTORÉ PONÚKAME

Stella Production je umelecká agentúra pôsobiaca v oblasti šoubiznisu. Pre vašu akciu zabezpečíme talentovaných umelcov, od akrobacie a latino show, až po jazzové, operné, popové, rockové i swingové hviezdy. K našim devízam patrí tiež sprostredkovanie moderátorov a fotografov zvučných mien, ktorí vďaka dlhoročným skúsenostiam zvýraznia jedinečnosť vášho podujatia.

Stella Production podporuje umelcov v ich kariére. Preberáme tiež rolu manažéra a pomáhame nielen začínajúcim umelcom, ale i stáliciam na slovenskej hudobnej scéne so všetkým, čo je spojené s ich prezentáciou, manažmentom a bookingom koncertov. Zabezpečujeme aj produkciu fotení, videoklipov, digitálnu distribúciu hudby a vydavateľskú činnosť.

Stella Production

umelecká agentúra zastupuje celý rad špičkových hudobníkov, ktorí vynikajú v rôznych žánroch. Radi vám zabezpečíme na podujatie umelcov podľa vašich predstáv, pričom z kapacitných dôvodov máme na webovej stránke uvedený iba zlomok z nich. Pre ďalšie informácie, ako i zodpovedanie doplňujúcich otázok, nás preto neváhajte kontaktovať. 

Barbora Švidraňová

kapela

Barbora je výbornou herečkou na doskách divadiel, v muzikáloch aj v televíznych seriáloch. Kvalitou však nadchýna aj ako speváčka v multižánrovej kapele BASIE FRANK BAND. Jej tmavo sfarbený hlas, precítený prejav a ľahkosť intonácie aj v najťažších pasážach je spolu so strhujúcimi výkonmi vynikajúcich muzikantov mimoriadnym zážitkom pre každé publikum.

DeeSaxx

saxofonista

Známy a žiadaný saxofonista bravúrne interpretuje vlastné skladby ako aj najväčšie svetové hity. Patrí medzi špičku livesax performerov. Hrá sólo alebo v spolupráci s uznávanými DJ-mi klubovej scény. Dokáže navodiť príjemnú komornú atmosféru i roztancovať dav ľudí na tanečnom parkete.

Ukitas

akustické duo

Duo speváčok, ktoré hrajú na ukulele a piano, je skvelou voľbou na event každého druhu – ples, večierok, súkromnú narodeninovú party, ale aj väčšie mestské podujatia a koncerty. Ich bohatý repertoár pozostáva prevažne z anglických a španielskych evergreenov a cover verzií svetových hitov

Lenka Piešová

speváčka

Kombinácia nezameniteľného hlasu Lenky Piešovej spolu s hudobným doprovodom jej sprievodnej kapely Music Box Project sú zárukou strhujúceho, energiou nabitého umeleckého zážitku. Nech už preferujete akýkoľvek hudobný štýl, vďaka tomuto spojeniu si určite prídete na svoje.

Marco Rajt

huslista

Marco Rajt je multižánrový husľový virtuóz, ktorého si zamiluje určite aj ten poslucháč, ktorý nemá vzťah k tomuto hudobnému žánru. Osobná charizma a skvelý hudobný prejav sú zárukou pre nezabudniteľný umelecký zážitok.

Swingless Jazz Ensemble

orchester

Jedinečné koncertné teleso, držiteľ mnohých medzinárodných hudobných ocenení, prinesie na každé podujatie spŕšku energie a kvalitnej jazzovej hudby a spevu, najmä z éry swingu 30. – 50. tych rokov minulého storočia, v tradičnom big-bandovom prevedení.

Dominika Titková & LatinoShow

show program

LatinoShow je hudobno-tanečná šou, ktorá Vás rozpáli exotikou nabitými pohybmi i rytmami. To všetko v podaní hudobno-tanečnej fúzie osemčlennej kapely a bubeníckej show, doplnenej exotickými choreografiami tanečnej skupiny.

Lucia Gibarti

speváčka

Jej hudbu vystihuje chytľavý rytmus, pozitívna energia, veselosť a v neposlednom rade radosť púšťať sa do odvážnych hudobných spoluprác. Aj vďaka tomu sa jej fanúšikovská základňa neustále rozrastá a spolu s kapelou Lucia Gibarti Band sa stáva synonymom zábavy i nezabudnuteľných koncertných zážitkov.

SENSE

Kabaretno - muzikálové zoskupenie

Zoskupenie SENSE ponúka neodolateľnú kabaretnú show v Brodwayskom štýle. Profesionálne tanečné a spevácke vystúpenie je vhodné pre rôzne typy podujatí a eventov aj vďaka programu SENSE FOLK, čo je ich folklórno - moderné vystúpenie ľudového tanca s modernými prvkami a ľudovej hudby s modernými aranžmánmi.

ACT 4 Slovakia

krasojazda na bicykli

Toto je špička slovenskej sálovej cyklistiky. Štyri krasojazdkyne zviditeľnili tento krásny a nevšedný šport v súťaži Česko Slovensko má talent 2016, kde jasne zvíťazili s náskokom. Hudbou podfarbené vystúpenie zložené z ladných choreografií synchrónnej jazdy na bicykli a dychvyrážajúcich akrobatických prvkov vás určite chytí za srdce.

Michaela Regecová

gitaristka fingerstyle

Skvelá gitaristka, ktorej „špecialitou“ je fingerstyle, pri hraní však využíva aj mnohé iné techniky, ako tapping, slapping, či looper, ktoré zožínajú u publika naozaj výrazný úspech a hostia si odnesú nezabudnuteľný zážitok.

Good Mood Band

kapela

Kapelu tvoria profesionálni hudobníci s množstvom skúseností, ktorí v aktuálnom zložení už viac ako desaťročie doprevádzajú na koncertoch aj legendárneho Richarda Müllera. Bohaté žánrové rozpätie zahŕňa skladby v štýle rock, pop, jazz, funky, rock ´n ´roll až po súčasné hity dance music.

Voising

vokálna skupina

Koncert, na ktorom si absenciu hudobných nástrojov možno ani nevšimnete. Slovenská vokálna skupina Voising je príjemným osviežením každej, dokonca i tanečnej zábavy. Šestica talentovaných hudobníkov neustále posúva hranice vlastnej invenčnosti, a tak v ich podaní môžete počuť aj hity, ktoré ste si bez gitary, bubnov či klavíra doposiaľ nedokázali predstaviť.

Červený Bicykel

hudobná skupina

Prevažne folk-rocková kapela bola od svojho vzniku súčasťou viacerých festivalov a tiež klubovej scény na Slovensku aj v Čechách. V roku 2019 vydala debutový album a už pracuje na ďalšom, ktorý poteší fanúšikov ešte v tomto roku. Veselé melodické skladby so slovenskými textami sú inšpirované láskou, prírodou a cestovaním.

Chcete mať na vašej akcii speváka, moderátora, zabávača, hudobnú
skupinu, akrobata alebo iného umelca?

Zaujala vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, prípadne v akých priestoroch sa vaša akcia uskutoční – zistíme vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.

Tešíme sa na spoluprácu

POVEDALI O NÁS

  • "Ďakujeme pekne za skvelú a profesionálne zorganizovanú akciu. Pre našich hostí to bol veľký zážitok. Taktiež oceňujeme príjemnú komunikáciu a spoluprácu s Vami. Bolo evidentné, že máte skúsenosti a cit pre to, čo robíte. Veľmi radi sa na Vás obrátime aj v budúcnosti. S pozdravom, Monika"

  • Pripravovala som jednu, pre mňa veľmi dôležitú akciu a dosť som mala obavy, či služby nejakej agentúry dokážu splniť moje predstavy a moje požiadavky. Výber agentúry bol náhodný - išla som skôr pocitovo. Stella Production však jednoznačne nielenže splnila, ale vysoko prekročila moje predstavy. Profesionálny prístup, široký výber umelcov a hlavne, čo ja osobne veľmi oceňujem, je profesionálne - ako to nazvať - poradenstvo? Ak chcete mať nejakú akciu naozaj zvládnutú, určite odporúčam Stella Production. Svojmu názvu Stella (hviezda), vôbec hanbu nerobia.

  • "Vždy keď plánujeme event pre našich klientov, radi sa obrátime na Vás, pretože nám zakaždým ponúknete svieži a zábavný program. Inak tomu nebolo ani posledne – grafické žonglovanie aj s nápisom ako prekvapenie bolo super. Realizácia akcie bola na výbornú, ale na to sme už u Vás "zvyknutí" :). Spokojne posúvam pozitívne reakcie na Vašu agentúru ďalej. Všetko dobré, Anton"

„Pamätaj, že úspech je odmena za drinu.“

 – Sofokles